Привітання Калинівського міського голови із Днем місцевого самоврядування в Україні

Дата: 07.12.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати. Прийміть щирі та сповнені поваги вітання із професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Ми живемо в непростий час і сьогодні кожному із вас доводиться не лише виконувати свої безпосередні обов’язки, а допомагати військовим, пораненим, переселенцям, займатися волонтерством та надавати психологічну допомогу знедоленим. Ви завжди поряд, щодня, щогодини я відчуваю вашу допомогу та підтримку. За що щиро вдячний усім і кожному.

На жаль, повномасштабна війна змінила багато наших планів на розбудову громади. Але й у воєнний час наша громада змінюється  і вірю, що настануть часи, коли ми зможемо працювати на повну потужність, щоб наш калиновий край став ще кращим та комфортнішим для життя.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і добробуту українського народу.

Міцного здоров’я вам, шановні колеги, нових звершень у вашій відповідальній роботі, успіхів у справі служіння своїй громаді, рідному краю і нашій Україні. Миру усім нам та довгоочікуваної Перемоги.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук