Привітання Калинівського міського голови із Всесвітнім днем волонтерів

Дата: 05.12.2022 08:00

Фото без описуШановна громадо! Від щирого серця вітаю вас із Всесвітнім днем волонтерів.

Це свято всіх волонтерів, які нині відвозять допомогу на передову українським військовим,  кожного з вас, хто пече, шиє, робить окопні свічки, плете маскувальні сітки, готує смачні гостинці для військових, збирає кошти на машини та тепловізори. Це свято кожного, хто щиро вболіває за Україну і докладає усіх зусиль для нашої Перемоги над ворогом.

Дякую всім, хто в цей нелегкий час присвячує свій талант, енергію та виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди.

Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею. Бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди, оптимізму та невичерпної енергії. Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ вистоїть і переможе.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук