На війні загинув житель Червоного Степу Михайло Глембоцкис

Дата: 01.12.2022 17:02

Фото без описуТри місяці важких очікувань та надії завершилися сумною звісткою для родини Глембоцкис з Червоного Степу.

Експертиза підтвердила, що одне із тіл, яке виявили після звільнення території Херсонщини, належить жителю Червоного Степу Михайлові Глембоцкису. Усього місяць Герой не дожив до свого дня народження. Останній зв'язок із військовим був 3 вересня 2022 року.

Михайло Глембоцкис народився 12 жовтня 1991 року у Червоному Степу. Після закінчення школи навчався в будівельному училищі в Козятині, проходив строкову службу у Криму. Він був світлою та доброю людиною, готовою поділитися із ближнім останньою крихтою.

У квітні юнака мобілізували до війська. Третього вересня після артилерійського обстрілу та безпосереднього бойового зіткнення з противником під час наступальних дій, при перевірці особового складу військовий виявився відсутнім, тому впродовж трьох місяців рахувався зниклим безвісти за особливих обставин.

Три роки тому Михайло поховав матір, у нього залишилося лише дві сестри.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого. Розділяємо ваш біль та горе, нехай душа Героя знайде вічний спокій, а ми всі пам’ятатимемо та шануватимемо пам'ять про загиблого.

Про дату та час поховання буде додаткова інформація.