Тривають ремонтні роботи у двох відділеннях Калинівської центральної районної лікарні

Дата: 29.11.2022 17:09

Фото без описуУ черговий раз Калинівський міський голова Василь Поліщук відвідав кардіологічне та інфекційне відділення Калинівської центральної районної лікарні, де тривають ремонтні роботи.

Будівельні бригади громади вже виконали більшу частину робіт у кардіологічному відділенні. Тут замінили каналізаційну систему та електропроводку, змонтували нову систему опалення, пошпаклювали стіни, нині продовжують класти плитку, для зручності хвориху кожній палаті облаштовують вбиральні.

Завершили підготовчі роботи та почали класти плитку і в інфекційному відділенні. Після відкриття відділення без ремонту залишилася частина приміщення, де знаходяться палати та кабінети обслуговуючого персоналу.

-Роботи тривають, але нам потрібно пришвидшитися, адже це додаткові площі у пункті незламності, де можна буде розмістити, при потребі, калинівчан, - зазначає Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Тому домовилися з працівниками пришвидшити темпи робіт.