Розпочалась двісті сімдесята п’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 25.11.2022 08:54

Фото без описуТочкою основного докладання зусиль російських окупантів на всій довжині багатокілометрової лінії фронту залишаються Бахмутський та Авдіївський напрямки на Донбасі.

На зазначених ділянках ворог «зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій», наголошують у командуванні Сил оборони України.

В обороні окупанти сидять на Новопавлівському та Запорізькому напрямках.

Там вони за добу обстріляли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії позиції ЗСУ та ряд населених пунктів Запорізької області.

У районі Вугледару росіяни завдали авіаудару.

Ворог б'є по містах, селищах та позиціях ЗСУ через Дніпро на Криворізькому та Херсонському напрямках. Тут не припиняються реактивні та артилерійські обстріли, залучені танки, міномети окупантів.

Енергетики продовжують відновлювати важливі об’єкти інфраструктури, тому продовжуються аварійні відключення електропостачання. Зберігайте спокій, при можливості не користуйтеся потужними електроприладами. Разом ми подолаємо всі труднощі та випробовування, які для нас підготував підступний ворог.

На ранок 25 листопада у Калинівській громаді залишається 972 переселенець, серед них 336 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 25 листопада показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук