У Калинівці діє три пункти незламності

Дата: 24.11.2022 13:33

Фото без описуУ Калинівці облаштували три пункти незламності, у яких, при потребі, можуть зігрітися жителі міста, а також отримати медичну допомогу, їжу, зарядити мобільний телефон тощо.

-За годину після масових обстрілів України ми вже відкрили пункти незламності, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – На щастя, енергетики спрацювали професійно та швидко й електропостачання було відновлене впродовж кількох годин. Тому жоден житель громади не звернувся у пункти незламності. Проте, ми усвідомлюємо підступність нашого ворога і розуміємо, що маємо бути готовими до будь-якого розвитку подій. Зараз вирішується питання забезпечення альтернативного джерела енергії для забезпечення роботи водоканалу. Також, при потребі, кількість пунктів незламності ми також збільшуватимемо.

Отже, у разі повторного знеструмлення Калинівки та при низьких температурних показниках містяни зможуть зігрітися у Центрі культури та дозвілля Калинівської міської ради. Також допомогу, в першу чергу дітям, можна буде отримати у Калинівській центральній районній лікарні. Літніх людей, які опиняться у скрутних обставинах, доставлятимуть у стаціонарне відділення «Затишок», що у Новій Греблі.

Тримаймося, жодному ворогові не знищити волелюбний український народ. Разом ми вистоїмо, зведемо нанівець  будь-які спроби ворога зламати нашу непохитність та незламність.