Громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 23.11.2022 12:59

Фото без описуЗ метою проведення громадського обговорення на офіційному сайті Калинівської міської ради за адресою: https://kalynivska-objednana-gromada.gov.ua/ оприлюднена заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва та обслуговування залізничного транспортно-логістичного центру з перевантаженням контейнерів на території Калинівської міської територіальної громади за межами населених пунктів сіл Корделівка та Писарівка.

Строк громадського обговорення заяви та термін подання зауважень і пропозицій становить не менше – до 15 грудня 2022 р.

Контактні особи – Павлюченко Володимир Леонтійович, Єгоров Максим Іванович,  тел.: 04333-22709.

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Калинівська міська рада: 22400, Вінницька область, Хмільницький район, м. Калинівка, вул. В. Нестерчука, 19; тел.: 04333-21902, 22709; e-mail: kalynivskaotg8@gmail.com.

Заява про обсяги