У День Свободи та Гідності у Калинівській громаді вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну

Дата: 21.11.2022 11:32

Фото без описуКалинівський міський голова Василь Поліщук разом із працівниками апарату та підрозділів міської ради поклали квіти до Стіни пам'яті полеглим Героям російсько-української війни та хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять.

За Свободу та Незалежність нині ми платимо велику ціну – життя відважних захисників та захисниць, справжніх патріотів України, які боронять рідну землю від російських окупантів.

21 листопада 2022 року Україна вдев'яте в умовах війни відзначає День Гідності та Свободи. Цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013-му – Революція Гідності.

Не вперше українці, які виходили на Софійський майдан у 1917–1918 роках та на майдан Незалежності у 2013 році, змушені брати в руки зброю, щоб чинити опір оскаженілому північному сусідові, який вже не ховає під маскою лик найлютішого ворога.

Але ми вистояли на Майдані, переможемо і у війні. Все буде Україна.