У Калинівській громаді відновили реєстрацію на грошову допомогу від УВКБ ООН

Дата: 21.11.2022 09:36

Багатоцільова програма допомоги від УВКБ ООН – це одноразова грошова допомога людям, що виїхали з регіонів, постраждалих від воєнних дій. Розмір допомоги становить 2220 гривень щомісячно на особу протягом 6-х місяців.

Реєстрація заявників відбудеться 23.11.2022 р. за адресою:

• м. Калинівка, вул. Нестерчука, б. 19 (приміщення Центру надання адміністративних послуг Калинівської міської ради) з 9:30 до 17.00
  • с. Корделівка, вул. Київська, буд. 56 (приміщення старостинського округу) з 10.00 до 13.30
  • с. Павлівка, вул. Миру, буд. 84 (приміщення старостинського округу) з 14.00 до 16.00

Хто може подати заявку?

Подати заявку можуть переселенці, які не отримували грошову допомогу від недержавних організацій, та мають певні категорії вразливостей.

Наприклад:

•  родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  •  родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше), або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;
  •  родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання і т.п.;
  •  прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).
  •  ті, хто реєструвався на сайті єДопомога, але ще не отримав кошти.

Не зможуть зареєструватися тільки ті родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень.

Інформація, яку необхідно буде надати:

• податковий номер;
  • національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;
  • довідка ВПО (за наявності);
  •  банківська картка головного заявника;
  • свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);
  • документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);
  • посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.