Калинівська громада знову у скорботі – від рук окупантів загинув житель Котюжинець Віктор Мельник

Дата: 15.11.2022 12:23

Фото без описуЩе одна непоправна втрата. Після двох місяців надії та сподівань, на жаль, підтвердилась трагічна новина про загибель жителя Котюжинець Віктора Мельника. Від 29 серпня Герой вважався безвісти зниклим.

Народився Віктор Мельник 21 квітня 1986 року у Казахстані. Згодом родина переїхала до Котюжинець.

Віктор Мельник був учасником антитерористичної операції й з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України був мобілізований до війська у першу хвилю мобілізації.

Загинув Віктор Мельник поблизу населеного пункту Правдиве Херсонської області. До останнього свого подиху він залишався вірним військовій присязі та Україні.

У загиблого Героя залишилися згорьовані батьки та двоє дітей.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Віктора Мельника. Схиляємо голови у скорботі, розділяємо ваш біль та горе. Вічна та світла пам'ять Герою.

Про час і дату поховання буде додаткова інформація.