У Калинівській центральній районній лікарні завершили роботи з утеплення фасаду інфекційного відділення

Дата: 11.11.2022 15:02

Фото без описуУ Калинівській центральній районній лікарні завершили роботи з утеплення фасаду будівлі інфекційного відділення. Це один із двох переможних проєктів конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади», які торік перемогли на конкурсі.

Один із проєктів «Благоустрій території інфекційного відділення комунального підприємства «Калинівська центральна районна лікарня» був успішно реалізований торік. Тоді біля інфекційного відділення виклали тротуарну плитку та заасфальтували подвір’я, встановили лавки та ліхтарі.

А реалізація другого проєкту затягнулася на рік. Через повномасштабну війну в Україні роботи з утеплення фасаду довелося відкласти на тривалий термін. І от нарешті утеплення приміщення, в якому розмістились інфекційне відділення та бактеріологічна лабораторія, завершили.

-На жаль, війна змінила наші плани з розбудови громади. Деякі питання довелося відкласти до нашої Перемоги, більш нагальні намагаємося виконати навіть в умовах воєнного стану, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Найближчим часом продовжимо внутрішній ремонт приміщення інфекційного відділення. До війни ми відремонтували більшу частину приміщення, залишилися ще десять кімнат, які відремонтуємо власними силами. Це дасть можливість покращити умови праці наших медичних працівників, які й під час війни продовжують боротися з епідемією коронавірусу, та збільшить кількість ліжкомісць. А на наступний рік плануємо утеплити та замінити дах.

Відремонтоване інфекційне відділення Калинівської ЦРЛ