Жителі Калинівської громади передали черговий гостинець українським захисникам

Дата: 09.11.2022 08:50

Фото без описуВосьмого листопада Калинівський міський голова Василь Поліщук разом із депутатом Вінницької обласної ради Іллею Гуменчуком відвідали українських захисників, які нині боронять рідну землю від рашистських загарбників, та передали гостинці від жителів Калинівської громади.

І цього разу жителі Калинівської громади доклали усіх зусиль, щоб потішити наших Героїв стравами, які нагадають їм про тепло рідного дому. Вже традиційно освітяни приготували смачну випічку: пироги, печиво, хліб, багети. А жителі старостинських округів зібрали м’ясні та овочеві консерви, квашені овочі, сушену, яблука, мед, крупи, овочі, згущене молоко, інші солодощі. Також передали захисникам пічки-буржуйки, теплі шкарпетки, кукурудзяні хлібці та сухі супи.

Перед поїздкою настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив гостинці.

-Вдячний усім жителям громади, які й цього разу не залишилися осторонь, а долучилися до доброї справи.  Усі старостинські округи та навчальні заклади приготували та зібрали гостинці для наших захисників. Наша сила у єдності та згуртованості. Українські захисники і захисниці зі зброєю у руках боронять рідну землю від загарбників, а ми завжди підтримували й будемо їх підтримувати, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.