Розпочалась двісті п’ятдесят дев’ята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 09.11.2022 08:26

Фото без описуЗбройні Сили України відбивають атаки російських окупантів у районі Бахмута, Авдіївки та Вугледара — авіація продовжує бити по противнику. Про це повідомили у зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Військові заявляють, що противник веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямах.

Минулої доби ЗСУ відбили атаки окупантів у районі Білогорівки та Новоселівського Луганської області, а також Бахмута, Бахмутського, Білогорівки, Веселого, Кліщіївки, Майорська, Новомихайлівки, Опитного, Павлівки, Первомайського, Соледара та Яковлівки Донецької області.

За уточненою інформацією, підтверджено ураження підрозділів росіян на тимчасово окупованій території Запорізької області — 6 листопада було знищено 15 одиниць бойової техніки, до 150 окупантів було вбито або поранено.

Українська авіація завдала 18 ударів, під ураження потрапили чотири взводні опорні пункти, десять районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також чотири позиції засобів протиповітряної оборони рф.

На ранок 9 листопада у Калинівській громаді залишається 1002 переселенці, серед них 351 дитина.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 9 листопада показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14  МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук