Калинівська районна лікарня отримала нове обладнання від благодійників

Дата: 02.11.2022 11:00

Фото без описуОстанні дні були щедрими на подарунки для Калинівської центральної районної лікарні. Асоціація «Rezo 1901» Jean-Francois GRILLET Lyon 08 в партнерстві з асоціацією «Ліон-Україна» в особі Марти Дропа і Світлани Жіменез передали для пральні лікарні нову сушильну машину.

За словами директора Калинівської центральної районної лікарні Владислава Головащенка, стара сушарка часто виходила з ладу, тому при великому завантаженні ліжкомісць виникали проблеми з сушінням білизни. Нова сушильна машина надійно слугуватиме медичному закладові.

Окрім сушильної машини від благодійного фонду Ігоря Вітенка лікарня отримала оглядове крісло для пологового відділення, хірургічний відсмоктувач, VAC-апарати для лікування ран.

На цьому приємні сюрпризи не закінчилися. Широкий перелік медичного обладнання, хірургічного інструментарію та виробів медичного призначення передав калинівським медикам німецький благодійний фонд за підтримки Андрія Гижка.

-Це цілий перелік обладнання, інструментів, виробів медичного призначення, які ми передали фактично у всі відділення лікарні, - зазначив Владислав Головащенко. – Щиро вдячні усім благодійникам, які у важкий для країни час підтримують медицину, допомагають нам надавати якісні медичні послуги.