Жителі Калинівської громади передали українським захисникам смачні гостинці

Дата: 01.11.2022 15:26

Фото без описуЖителі Калинівської громади відправили українським Героям, які у важкий для України час, стали на її захист, чергові смаколики.

-Вкотре наші люди зорганізувалися та приготували для захисників смачну випічку, хліб, багети, квашену капусту, консерви, яблука, солодощі. Вперше наші захисники посмакують бутербродним салом, яке приготували жителі Хомутинців. Дякую усім за щирість, щедрість та доброту. Разом ми переможемо ненависних рашистів. А наші хлопці, завдяки гостинцям, відчують тепло рідного дому, нашу вдячність та підтримку, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.

З початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України жителі Калинівської громади стали надійним тилом для українських захисників. Щоразу вони вкладають усі свої кулінарні здібності, безмежну любов у гостинці, які готують для військових.