Яблуками з церковного саду Дружного смакуватимуть українські захисники

Дата: 26.10.2022 11:39

Фото без описуУ 2003 році у Дружному заснували релігійну громаду парафії Покрови Пресвятої Богородиці. На жаль, священник Богдан Яловий вже відійшов у вічність, але залишив після себе гарну пам'ять, новий храм та молодий яблуневий садок.

-Цьогоріч яблука у садку зародили рясно, тому вирішили використати їх з користю, -  розповідає виконуюча обов’язки старости Дружненського старостинського округу Наталя Дудник. – Частину яблук вже передали нашим захисникам. Також плануємо відвезти яблука пораненим військовим, які проходять лікування у медичних закладах. А ще, нашими яблуками смакуватимуть підопічні стаціонарного відділення «Затишок», що у Новій Греблі.

З перших днів війни жителі Дружного активно допомагають українським військовим. От і нещодавно зібрали кошти на квадрокоптер, якого потребували захисники. Під час збору коштів наймолодші жителі села організували благодійний ярмарок, на якому зібрали 4340 гривень. Також до збору коштів долучилися всі жителі села, які поділилися своїми заощадженнями.

-Разом ми сила і жодному ворогові не подолати нас, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Кожна, навіть маленька добра справа, наближає нас до Перемоги. Я пишаюся жителями нашої громади, їх патріотизмом, щедрістю та добротою.