Від важкого поранення помер відважний захисник України Ярослав Вдовиченко

Дата: 20.10.2022 12:21

Фото без описуКалинівська громада знову у жалобі. У шпиталі від важкого поранення помер відважний захисник України, житель Павлівки Ярослав Вдовиченко.

Ярослав Вдовиченко народився 21 червня 1978 року у Павлівці. Тут пройшло його дитинство, юність та все життя.

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України Ярослав пішов добровольцем у військо, щоб пліч-о-пліч із сином Святославом захищати рідну землю від рашистів. Влітку захисник отримав перше поранення, але відразу ж після лікування він повернувся до побратимів та знову став на захист Вітчизни. На жаль, друге поранення Героя закінчилося фатально. Вранці 20 жовтня обірвалося життя захисника.

У Героя залишилися невтішні батьки, дружина та двоє дітей.

Калинівська міська рада глибоко сумує з приводу передчасної смерті Ярослава Вдовиченко та висловлює щирі співчуття рідними Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Віримо, що пролита кров наших мужніх Героїв не пройде безслідно, ці факти відваги стануть нашою історією, що твориться на шляху до Перемоги.

Про час та дату поховання буде додаткова інформація.