Розпочалась двісті тридцять восьма доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 19.10.2022 10:00

Авіація Збройних Сил України завдала 15 ударів по російських окупантах на південному напрямку. Про це повідомили у зведенні оперативного командування «Південь».

Військові заявляють, що українська авіація 15 разів ударила по опорних пунктах та місцях зосередження сил та засобів противника.

Росіяни втратили 84 особи, дві самохідні гаубиці типів «Акація» та «Мста-С», танк, три одиниці автомобільної та броньованої техніки, а також три склади з боєприпасами у Бериславському та Баштанському районах.

За минулу добу Збройні Сили України знищили 430 окупантів, 15 одиниць артилерії та збили літак за минулу добу. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Військові заявили, що найбільших втрат противник зазнав на Бахмутському та Краматорському напрямках. Росіяни продовжують атакувати в районі Бахмута та Донецька.

На ранок 19 жовтня у Калинівській громаді залишається 1006 переселенців, серед них 347 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 19 жовтня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук