Розпочалася двісті тридцять третя доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 14.10.2022 09:01

Фото без описуШановні жителі Калинівської громади, 14 жовтня важливий день для кожного українця. Сьогодні ми відзначаємо три знаменних події – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ми всі знаємо наскільки наш ворог підступний та жорстокий, тому, як закликав Президент України Володимир Зеленський, уважно дослухайтеся до сигналів повітряної тривоги та дотримуйтеся правил безпеки.

Нехай Пресвята Богородиця огорне нас усіх своїм Покровом, захистить від ворога  та подарує Мир і Перемогу Україні.

Українські військові за добу відбили атаки ворога у напрямку Тернів, Опитного, Веселого, Невельського, Одрадівки, Іванграду, Бахмута, Нової Кам'янки та Сухого Ставка.

Авіація завдала 25 ударів по окупантах: уражено 19 районів скупчення техніки та шість ЗРК. Сили ППО збили п'ять крилатих ракет та дев'ять дронів.

Ракетні війська та артилерія вразили три пункти управління, п'ять районів скупчення сил та техніки, два склади боєприпасів. У зоні ураження була станція РЕБ.

На ранок 14 жовтня у Калинівській громаді залишається 1011 переселенців, серед них 348 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 14 жовтня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук