Жителі Калинівської громади зібрали близько двох тонн макулатури в рамках проєкту «Російську книжку здай. ЗСУ допомагай!»

Дата: 13.10.2022 15:21

Фото без описуВпродовж шести днів жителі Калинівської громади брали участь в акції «Російську книжку здай. ЗСУ допомагай!», яку 5 жовтня оголосили працівники Публічної бібліотеки Калинівської міської ради. За цей час, за попередніми підрахунками, вдалося зібрати майже дві тонни макулатури. Російські книжки, книги, які пропагують російську ідеологію збирали в структурних підрозділах у старостинських округах та у Калинівці.

-Ми готувалися до таких дій, тому ще з початку року провели інвентаризацію та були готові позбутися російського мотлоху, - каже директорка Публічної бібліотеки Людмила Лівандовська. – Окрім цього російські книжки приносили пересічні жителі громади. Найчастіше це молоді люди, які не хочуть більше мати нічого спільного з росією.

Російську макулатуру завершують звозити у Калинівку й найближчим часом її монетизують. Кошти, які вторгують працівники Публічної бібліотеки з продажу макулатури, планують передати на потреби українських військових.

-Ми віримо у нашу Перемогу і в те, що наші бібліотеки поповняться новими цікавими україномовними книгами. А нині ці кошти потрібніші нашим захисникам, які ціною власного життя і здоров’я захищають всіх нас від російських окупантів, - продовжує Людмила Лівандовська.