«Голоси боротьби»: Що жителям Калинівської громади варто знати про Українську повстанську армію

Дата: 14.10.2022 15:00

Фото без описуДо Дня захисників та захисниць України Український інститут національної пам’яті підготував презентацію «Голоси боротьби», присвячену визвольній боротьбі українського народу, повстанцям та учасницям визвольного руху, які виборювали державність і незалежність.

Саме сьогодні, 14 жовтня, на державному рівні відзначається дві дати, які нероздільно пов'язані військовими традиціями, героїзмом, історією воїнства, боротьбою за державність – День захисників та захисниць України та 80-річчя створення Української повстанської армії. Цього року вшановуємо сучасних захисників і захисниць України та воїнів УПА під гаслом «Боролись! Боремось! Поборемо!».

Україна має унікальну історію воїнства. Кожна її сторінка сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер та образ сучасних захисників і захисниць України. Їхніми провідними рисами є патріотизм і відчайдушність, відвага і честь.

Ознайомитися із презентацією «Голоси боротьби» та дізнатися більше інформації про Українську повстанську армію, повстанців, які боролися за незалежність України проти нацистів і совєтів можна ТУТ.