Розпочалася двісті тридцята доба героїчного протистояння української нації російському широкомасштабному вторгненню

Дата: 11.10.2022 09:13

Фото без описуРанок 11 жовтня знову розпочався із тривожного сигналу сирен. Як повідомляє голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, російські окупанти атакували дронами Ладижинську ТЕС. За його словами, для атаки на ТЕС окупанти використали два іранські дрони-камікадзе Shahed-136. На місці події працюють профільні служби. Також росія знову атакувала ракетами Запоріжжя, а на світанку сили ПВО знищили п’ять ворожих дронів-камікадзе над Миколаївщиною і три над Одещиною. Відбою повітряної тривоги не було, тому дотримуйтесь заходів безпеки.

Як стало офіційно відомо, 10 жовтня росія атакувала Україну в усіх напрямках ракетами різних типів, зокрема з акваторії Чорного моря та Каспійського регіону. Про це повідомляють Повітряні сили Збройних Сил України.
Як зазначається, росія використовує високоточні крилаті ракети наземного, морського та повітряного базування.
10 жовтня ворог застосував по Україні понад 83 ракети, повідомили у ПС ЗСУ.

Протиповітряна оборона збила близько 45 ракет і знищила 9 із 12 дронів-камікадзе Shahed-136.

Авіація ЗСУ завдала чотирьох ударів, зокрема і по системах ППО ворога. Ракетні війська та артилерія виконали 250 вогневих завдань.

Встановлено втрати окупантів: 174 військових, дві гаубиці «Мста-Б», 12 одиниць автобронетехніки, два танки, два міномети, два склади з боєкомплектом. Також пошкоджено п'ять одиниць автобронетехніки та великокаліберну гармату «Гіацинт-Б».

рф за добу випустила 14 ракет по Миколаївській області, по Одеській – три ракети та чотири дрони-камікадзе, по району Кривого Рогу – дві ракети, по Черкаській області – чотири дрони-камікадзе.

У Чорному морі вдвічі зменшено корабельне угруповання РФ. Напоготові – два ракетоносії з 16 «Калібрами» на борту.

На ранок 11 жовтня у Калинівській громаді залишається 1030 переселенців, серед них 354 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 11 жовтня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,13 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук