У Калинівці урочисто відкрили новий стадіон 19 Державної пожежно-рятувальної частини

Дата: 07.10.2022 16:10
Кількість переглядів: 2025

Фото без описуНа цю урочисту подію рятувальники 19 Державної пожежно-рятувальної частини очікували не один рік. Адже на місці сучасного нового стадіону раніше були захаращення. Тисячі кубометрів землі вивезли на розчищену територію, сотні працьовитих рук взяли участь у його будівництві.

-Неодноразово наші калинівські рятувальники демонстрували свою відвагу та героїзм. Згадаймо 26 вересня 2017 року, перші дні повномасштабної війни. Вони першими кинулися на ліквідацію наслідків тих трагічних подій. Тому ми завжди цінували і будемо цінувати їх працю та звитягу і завжди готові прийти на допомогу, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Лише цьогоріч на потреби цієї пожежно-рятувальної частини з бюджету міської ради виділили 920 тисяч гривень. Не стоять осторонь проблем наших героїв і підприємці громади. Саме завдяки їх підтримці та допомозі вдалося реалізувати такий гарний проєкт та збудувати новий стадіон.

На урочисте відкриття завітало чимало гостей: голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, начальник головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Богдан Шевчук, голова Вінницької обласної асоціації футболу, заслужений тренер України Ігор Гатауллін, військовослужбовці, керівники підприємств та установ, які долучалися до будівництва спортивного об’єкта.

Як зазначив начальник головного Управління ДСНС України у Вінницькій області Богдан Шевчук, в жодній частині системи ДСНС Вінницької області немає такого спортивного майданчика. На ньому відтепер зможуть не лише удосконалювати свою спортивну форму рятувальники Калинівщини, а й займатися спортом калинівчани, жителі сусідніх будинків.

Урочистості були щедрими на подарунки, нагороди та відзнаки. Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагородила нагрудним знаком «Знак пошани» Калинівського міського голову Василя Поліщука та підполковника служби цивільного захисту Олександра Мовчана.

За допомогу у будівництві стадіону відзнаками Управління ДСНС України у Вінницькій області нагороджено виконуючу обов’язки старости Павлівського старостинського округу Тетяну Зубко, яка прикрасила стіни пожежної частини тематичним стінописом, керівників підприємств та організацій Вадима Баланчука, Олега Марущака, Анатолія Остапенка, Євгенія Якименка, Арменакяна Охика Ішхані, Миколу Васківнюка, які долучилися до доброї справи.

Почесною грамотою Вінницької обласної військової адміністрації нагородили директора ТОВ «Вінницьке кар'єроуправління» Андрія Нестеренка.

А ряд співробітників 19 Державної пожежно-рятувальної частини отримали чергове звання та грамоти Калинівської міської ради.

Першими випробували футбольне поле команда Управління ДСНС України у Вінницькій області та збірна команда зірок «Ліги сміху» та вінницької «Ниви», які зіграли благодійний матч на підтримку ЗСУ.