Працівники Публічної бібліотеки Калинівської громади оголосили акцію «Російську книжку здай. ЗСУ допомагай!»

Дата: 05.10.2022 14:19

До дня Захисника та захисниці України, який відзначатимемо 14 жовтня, працівники Публічної бібліотеки Калинівської міської ради оголосили акцію «Російську книжку здай. ЗСУ допомагай!». До акції залучаються усі бібліотеки Калинівської територіальної громади.

-Долучитися до акції запрошуємо також усіх жителів громади. Російські книжки приносьте у приміщення бібліотек. Увесь папір ми відправимо на переробку, а кошти, вторговані за макулатуру, передамо на допомогу ЗСУ, - розповідає директорка Публічної бібліотеки Людмила Лівандовська.

Акція триватиме з 6 по 12 жовтня. Власники російських книжок можуть приносити їх у бібліотеки територіальної громади та позбутися російського непотребу.

Подібні акції нині відбуваються у багатьох містах України. Так свідомі українці намагаються позбутися книг, які пропагують російську ідеологію.