На Варшиці у Калинівці проводять заміну водогону
Працівники комунального підприємства «Калинівкаводоканал» розпочали роботи із заміни водогону в районі Варшиці у Калинівці.
-Міська рада виділила кошти на закупівлю матеріалів, а роботи проводимо власними силами, - розповідає директор комунального підприємства «Калинівкаводоканал» Олег Гилюк. - Ця ділянка водогону одна з найпроблемніших у Калинівці, її будували ще років з сорок тому. Труби, які ми нині замінюємо, перебувають у жахливому стані. Про яку якість води можна говорити, коли кожна труба наполовину забита брудом та іржею.
Протяжність нового водогону один кілометр триста метрів, його планують змонтувати за лічені дні, щоб якнайшвидше поновити водопостачання у районі Варшиці, по провулку Островського, вулиці Тимірязєва та Шкільній площі.