Привітання Калинівського міського голови із Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2022 08:00

Фото без описуПершої неділі жовтня ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів. Шановні освітяни Калинівської громади, прийміть сердечні вітання з вашим професійним святом.

Праця вчителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя.

Саме завдяки вашій самовідданій праці освіта Калинівської громади успішно адаптується до нових викликів сьогодення. Це підтверджує успішно організований навчальний процес в умовах карантину та воєнного стану, високі досягнення випускників, які цьогоріч успішно склали мультимедійний тест, успіхи та досягнення ваших учнів і вас особисто у різноманітних конкурсах та олімпіадах.

З початком повномасштабної війни ви взяли на себе ще одну нелегку місію - стали надійним тилом наших захисників. Усі їдальні навчальних закладів за сім місяців війни стали «гарячими цехами» з приготування обідів для військових, випічки хліба, солодощів, приготування консервів. Ви активно долучилися до збору коштів на автомобілі для наших армійців, до ремонту укриттів та навчальних закладів, до заготівлі палива на зиму, яка за прогнозами не буде легкою.

Щиро дякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий патріотизм та життєву мудрість.

Від щирого серця бажаю вам мирного неба над головою, щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук