Біля навчальних закладів Калинівської громади встановили дорожні знаки «школярик»

Дата: 29.09.2022 14:29

Фото без описуПрацівники комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» встановили п'ять дорожніх знаків «школярик» біля навчальних закладів Калинівської громади.

Один дорожній знак, який попереджає про наближення до навчального закладу, встановили біля початкової школи ліцею №2 міста Калинівка й по два - біля ліцеїв №1 міста Калинівка та у Бережанах.

-Ці дорожні знаки ми придбали наприкінці минулого року коштом міської ради разом з іншими дорожніми знаками, - розповідає директор комунального підприємства «Благоустрій міста Калинівка» Михайло Долюк. – Планували докупити ще дорожні знаки та навесні встановити на переходах біля навчальних закладів. Однак війна змінила усі наші плани й тому ми встановили у найбільш людних місцях лише ті «школярики», які придбали торік.