Привітання Калинівського міського голови із Днем машинобудівника України

Дата: 25.09.2022 09:34

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня машинобудівника!

У нинішній непростій ситуації ви, професіонали й ентузіасти, намагаєтесь зберегти славні трудові традиції машинобудівників нашого краю.  Ваші здобутки, багатий досвід та професіоналізм дуже важливі для розвитку економіки.

Завдяки вам розбудовуються заклади освіти, медицини, культури та спорту, розвивається комунальне господарство, проводиться благоустрій нашої громади.

Щиро дякую за вашу наполегливість, терпіння та відданість в обраній справі. Бажаю вам, шановні машинобудівники, міцного здоров’я, сімейного затишку, визначних здобутків та достатку під мирним небом України.

З повагою – Калинівський міський голова Василь Поліщук