Калинівська громада передала ще один автомобіль українським захисникам

Дата: 23.09.2022 09:36

Фото без описуЧерговий автомобіль передали жителі Калинівської громади українським захисникам. Це вже восьмий автомобіль, який придбали за кошти, які зібрали працівники бюджетних установ та комунальних закладів громади.

-З початку повномасштабної війни з бюджету Калинівської громади на потреби українських захисників перерахували 10 мільйонів 400 тисяч гривень. Ми намагаємося підтримувати наших захисників та задовольняти усі їхні потреби, - зазначає Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Велика подяка працівникам бюджетних установ та комунальних закладів, які підтримали нашу ініціативу та передають одноденний заробіток на потреби військових. Завдяки їм ми змогли додатково придбати ці вісім автомобілів. Окрема подяка небайдужим жителям громади, які також долучилися до ініціативи. Низький уклін усім вам. Разом ми робимо добру справу й доводимо нашим ворогам, що ми сильна та незалежна нація. Перемога за нами.

Вже традиційно перед поїздкою на передову настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив автомобіль та гостинці, які підготували жителі Калинівської громади для військових. Часточку домашнього тепла, щирі слова подяки та побажань перемоги передали разом із автомобілем нашим армійцям, які нині дають відсіч окупантам.

Фото без описуФото без описуФото без опису