Продовжуються ремонтні роботи у закладах дошкільної освіти Калинівської громади

Дата: 21.09.2022 09:07

Фото без описуНавіть в умовах війни у Калинівській громаді дбають про наймолодших її мешканців та створюють належні умови у закладах дошкільної освіти. Найбільший обсяг робіт запланували цьогоріч у закладі дошкільної освіти №7 міста Калинівки. Тут завершується ремонт харчоблока з коморами, медичного блоку, групової кімнати, укриття, готують до облаштування внутрішній двір.

З бюджету міської ради лише на ремонт харчоблоку та медичного блоку виділили  на закупівлю будівельних матеріалів майже 350 тисяч гривень та ще майже 252 тисячі гривень - на закупівлю обладнання з нержавіючої сталі для облаштування харчоблока. Усі будівельні роботи проводяться господарським методом, за допомогою будівельних бригад та самими працівниками дошкільного закладу.

-З часів відкриття нашого садочка, а це вже тридцять років, ніхто не ремонтував нашого харчоблока, тому він перебував не в кращому стані. За сприяння міського голови ми розпочали ремонтні роботи. Насамперед замінили каналізацію, а тепер вже завершуємо внутрішні роботи у коморах та харчоблоці. Одночасно ремонтуємо медичний блок, де проходить корекція зору наших вихованців, групову кімнату, готуємось до облаштування внутрішніх дворів, - розповідає директорка закладу дошкільної освіти №7 Ірина Соколовська.

Працівники дитячого садка вірять, що війна закінчиться і всі їх вихованці знову повернуться до рідних стін. Для цього докладають усіх зусиль, не шкодують ні сили, ні власного часу.

-Сьогодні усі наші зусилля та фінанси спрямовані на допомогу армії, але ми усвідомлюємо, що наші захисники стоять на захисті України заради майбутнього нашої держави, а її майбутнє – це наші діти. Тому ми також маємо дбати про наймолодших жителів громади та створити для них належні умови, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук.