Працівники комунальних служб ліквідовують наслідки негоди у громаді

Дата: 20.09.2022 12:24

Фото без описуСильні пориви вітру та тривалі дощі спричинили ряд аварійних ситуацій у населених пунктах Калинівської громади. Старі та аварійні дерева під дією вітру та дощу ламаються, перекривають рух транспорту, пошкоджують лінії електропередач.

За інформацією директора комунального підприємства «Господар» Артема Дембовського, 20 вересня працівники підприємства ліквідували наслідки негоди у Новій Греблі, де аварійні дерева впали на проїжджу частину.

Окрім цього довелося прибирати аварійне дерево біля Голендрів. Тут стара тополя обірвала лінію електропередач та знеструмила сусідні населені пункти.

Ще одне дерево не витримало негоди та впало у Голендрах. Його також довелося прибирати із вулиці населеного пункту.