Калинівчани передали черговий гостинець на передову українським захисникам

Дата: 19.09.2022 10:29

Фото без описуЧерговий гостинець передали жителі Калинівської громади українським захисникам, які нині на передовій боронять цілісність та незалежність України. Це продукти харчування: хліб, домашня випічка, кукурудзяні хлібці, консерви, оселедці, квашені огірки та помідори, мед, а також засоби гігієни та медичні препарати.

-Щиро дякую усім, хто долучився до доброї справи та допоміг зібрати гостинця для наших Героїв. Цього разу ми зібрали вантаж завдячуючи працівникам апарату Калинівської міської ради, освіти та жителям старостинських округів. Ми разом робимо добру справу, адже наш обов’язок допомагати захисникам, які взяли в руки зброю та б’ють ненависних всім орків, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Вже традиційно калинівчани підготували для українських Героїв не просто смачні та корисні гостинці, а й щирі побажання перемоги, слова вдячності за героїзм та відвагу.