Волонтери з Німеччини передали автомобіля швидкої допомоги Калинівській ЦРЛ

Дата: 16.09.2022 16:01

Фото без описуАвтопарк Калинівської центральної районної лікарні поповниться ще одним автомобілем. Його передали калинівчанам благодійники з Німеччини Eli-Meir Gampel та Kudrevski Eugen. За сприяння Вінницької обласної військової адміністрації.  А пригнали автомобіля у Калинівку та допомогли відшукати спонсорів Іван Кутузов, Грушко Сергій, Васильєв Віктор, Віра Лученко, Іван Агарков.

За словами директора Калинівської центральної районної лікарні Владислава Головащенка, цей автомобіль дуже потрібний лікарні, адже до цього часу доводилося при потребі транспортувати хворих на старій, непристосованій техніці. Новий автомобіль набагато зручніший та комфортніший.

-Ми вдячні усім благодійникам, волонтерам, які у цей непростий час допомагають нашій громаді благодійними справами та підтримують добрим словом. Ми відчуваємо нині підтримку наших закордонних друзів, допомогу волонтерів і усвідомлюємо, що лише разом зможемо здолати нашого спільного ворога, - зазначив Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Калинівська міська рада також докладає усіх зусиль для того, щоб створити належні умови праці медпрацівникам та надання медичних послуг мешканцям нашої громади.