Розпочалася двісті друга доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 13.09.2022 08:49

Українські військові на півдні знову вдарили по Антонівському мосту, знищили кілька одиниць російської артилерії та командні машини армії росії.

Авіація завдала двох ударів по окупантах у районі Новопетрівки Херсонської області. Ракетно-артилерійські війська виконали близько 300 завдань, били по трьох районах скупчення озброєння та техніки, двох пунктах управління, станції РЕБ.

Окупанти втратили 59 військових, танк, п'ять гаубиць калібру 152-мм (зокрема "Мста-С" та "Мста-Б"), командно-штабну машину та машину управління, 12 одиниць автобронетехніки.

Рашисти продовжували обстріли території України. За минулу добу завдали 15 авіаударів. Поблизу тимчасово окупованого Криму маневрують 12 бойових кораблів росіян, серед них чотири ракетоносії, на борту яких є понад 30 «Калібрів». Тому будьте пильними та не ігноруйте сигналів повітряної тривоги.

На ранок 13 вересня у Калинівській громаді залишається 1080 переселенців, серед них 372 дитини.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 13 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,11 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук