Калинівщина втратила ще одного Героя – жителя Павлівки Олександра Кособуцького

Дата: 12.09.2022 10:13

Фото без описуДесятого вересня при виконанні бойового завдання, в результаті танкового обстрілу в Херсонській області загинув відважний захисник України, уродженець Павлівки – старший лейтенант Олександр Кособуцький.

Олександр Кособуцький народився третього грудня 1982 року у Павлівці. Тут пройшли його шкільні роки та юність. Після закінчення школи випускник навчався у Васильківському військовому коледжі військово повітряних сил. Був учасником АТО й після повномасштабного вторгнення росії на територію України відразу ж став на захист Вітчизни. Олександр Кособуцький був відважним захисником України й загинув смертю Героя.

У Героя залишилися невтішними батьки, дружина, два сини та брат.

Калинівська міська рада щиро співчуває батькам та родині загиблого та висловлює співчуття. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести цей важкий біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Вічна пам’ять захиснику України!

Поховають Героя у Павлівці. Про час і дату похоронів буде додаткове повідомлення.