Розпочалася сто дев'яносто п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 06.09.2022 08:59

Фото без описуВорог продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області, утримання тимчасово захоплених районів Херсонської області, Харківської, Запорізької, Миколаївської областей.

Загалом за минулу добу ворог завдав 3 ракетних та понад 35 авіаударів, здійснив близько 50 атак з МЛРС.

Російські окупанти почали ніч з 5 на 6 вересня підступними ракетними ударами по цивільних об'єктах у містах Бахмут та Костянтинівка.

Ситуація на Волинському та Поліському напрямках суттєво не змінилася.

На інших напрямках ворог, використовуючи наявні засоби вогнепального пошкодження, продовжував обстріли військової та цивільної інфраструктури.

Сили оборони продовжують проводити оборонну операцію, підтримувати визначені межі та не допускати просування ворога вглиб території України.

Наші захисники успішно відбили ворожі наступальні спроби в районах Соледара, Зайцеве, Шахта Бутівки, Спартака.

Угруповання Повітряних Сил Збройних Сил України продовжує відбивати ракетні та авіа удари ворога, та ефективно прикриває критичні об'єкти на території України. Сили ППО збили керовану крилату ракету над Миколаївською областю.

В результаті злагодженої роботи авіації та артилерії було влучено кілька взводних укріплень, близько 5 позицій зенітних ракетних систем та ворожа артилерійська батарея. Втрати ворога уточнюються.

На ранок 6 вересня у Калинівській громаді залишається 1137 переселенці, серед них 396 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук