Розпочалася сто дев’яносто перша доба героїчного протистояння української нації російському повномасштабному вторгненню

Дата: 02.09.2022 09:00

Фото без описуВорог продовжує зосереджувати свої зусилля на встановленні повного контролю над територією Донецької області та утриманні окупованих районів Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

На Слобожанському напрямку ворог веде бойові дії з метою недопущення втрати контролю над окупованими кордонами та логістичними маршрутами у Харківській області. Намагається знайти слабкі місця в обороні наших військ та покращити тактичне положення.

На Донецькому напрямку ворог концентрує основні зусилля на проведенні наступальних дій на Бахмутському та Авдіївському напрямках. На Краматорському та Новопавловському напрямках намагається покращити тактичне положення.

Підрозділи Сил оборони відбили наступ ворога у напрямку населених пунктів Бахмутське та Бахмут, а також Весела Долина та Майорськ.

Наші війська успішно відбили атаку ворожих підрозділів в районах населених пунктів Опитне, Первомайське та Невельське.

Також відбили штурм ворога, який він намагався здійснити в напрямку населених пунктів Авдіївка та Краснохорівка.

Сили оборони продовжують атакувати ворожі цілі. Так, в населеному пункті Новоосинівка Харківської області внаслідок ефективної операції Сил оборони, в ніч з 31 серпня на 1 вересня знищили склад паливно-мастильної частини ворога. Кількість знищеної техніки та особового складу уточнюється.

У м. Таврійську Херсонської області 30 серпня внаслідок вогнепального пошкодження місця розташування ворога на колишньому автотранспортному підприємстві ворог втратив понад 20 штук озброєння та військової техніки, втрати живої сили –   уточнюються.

На ранок 2 вересня у Калинівській громаді залишається 1170 переселенців, серед них 420 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 2 вересня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,12 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук