Жителі Калинівської громади придбали ще один автомобіль для свого земляка

Дата: 31.08.2022 11:00

Ще один автомобіль передала Калинівська громада українським військовим. Цього  разу калинівчани придбали позашляховика для свого земляка, уродженця Голубівського старостинського округу Віталія Перегончука. З перших місяців війни молодий чоловік захищає українську землю від рашистської навали. Однак автомобіль, на якому парамедик вивозив поранених з передової, був знешкоджений ворогом. На допомогу прийшли земляки.

-Автомобіль придбали за благодійні кошти, які зібрали працівники бюджетних та комунальних установ Калинівської громади. Також до доброї справи долучилося керівництво підприємства ПрАТ «ПлазмаТек», де до війни працював Віталій. Спільними зусиллями нам вдалося вирішити таке важливе для наших Героїв питання. Ми знову довели, що разом ми сила та міць, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.

Перед поїздкою на передову настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив автомобіль та гостинці, які підготували жителі Калинівської громади для військових. А відвіз автомобіля з гостинцями на передову депутат Калинівської міської ради Станіслав Андрійчук.