Калинівська громада отримала гуманітарну допомогу від Міжнародної організації World Central Kitchen

Дата: 29.08.2022 12:58

Фото без описуЧотириста один продуктовий пакунок отримала Калинівська громада від американського гуманітарного фонду Word Central Kitchen. Усі продуктові набори отримали переселенці, які змушені були залишити свої домівки через війну.

-Ці продуктові набори – це важлива допомога для людей, які через війну втратили усе, - каже очільниця Територіального центру Калинівської міської ради Наталя Бачинська. – Люди залишилися задоволені такою підтримкою. Вони навіть допомагали нам розвантажувати пакунки, які привезли у Калинівку.

World Central Kitchen — гуманітарна організація, заснована іспансько-американським шеф-кухарем Хосе Андерсом. З самого початку повномасштабної війни World Central Kitchen готували їжу та надавали гуманітарну допомогу для українців. За понад три місяці роботи в Україні американська гуманітарна організація розширила зону роботи від кордону України та Польщі до понад 240 населених пунктів України та понад 27,8 мільйона порцій їжі.