Розпочалася сто вісімдесят третя доба героїчного протистояння української нації російському воєнному вторгненню

Дата: 25.08.2022 08:53

Фото без описуЦьогоріч День Незалежності України можна назвати одним із найтривожніших днів. За минулу добу повітряна тривога в Україні прозвучала 189 разів. В тому числі вісім разів у Вінницькій області. Під час однієї з повітряних тривог на Вінниччині збили ворожий безпілотник. На жаль, не обійшлося без жертв. Російські війська обстріляли залізничну станцію Чаплине на Дніпропетровщині: попередньо відомо про 22 загиблих та близько 50 поранених.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблих та закликає мешканців громади бути пильними, не ігнорувати сигналів тривоги, не залишати без нагляду дітей.

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках ситуація залишилася незмінною.

На Харківському напрямку ворог обстріляв з танків, бойових машин, ствольної та ракетної артилерії уздовж лінії зіткнення.

У напрямку Бахмута ворог атакував ряд населених пунктів, використовував літаки для ударів поблизу Соледара та Зайцеве, без успіху намагався вести наступ у напрямку Травневе - Кодема.

На ранок 25 серпня у Калинівській громаді залишається 1159 переселенець, серед них 414 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 25 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,16 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук