У День Незалежності на війні загинув відомий свободолюб та патріот України Костянтин Васюк

Дата: 25.08.2022 08:23

У ніч на 24 серпня між Миколаєвом та Херсоном смертю Героя поліг відомий у Калинівській громаді борець за справедливість та незалежність України - Костянтин Васюк.

З перших днів війни Костянтин Васюк взяв у руки зброю та став на захист Вітчизни. Спочатку боронив Україну на Сході, був учасником АТО. Продовжив боротьбу за рідну землю після повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України. Був поранений, однак не склав зброю, а після одужання знову повернувся до бойових побратимів.

Впродовж усього життя Костянтин Васюк завжди був щирим патріотом та борцем за  справедливість. Загиблий був активним громадським діячем, учасником Революції гідності, комендантом Вінницької облдержадміністрації.

У 2014 році Костянтин Васюк очолив Калинівську райдержадміністрацію. Після складання повноважень голови РДА був мобілізований до війська. Служив у окремому 308 інженерно-саперному батальйоні, був заступником командира батальйону з роботи із особовим складом.

Костянтина Васюка неодноразово обирали депутатом міської та районної рад. Він був членом виконавчого комітету Калинівської міської ради.

За відважну службу Костянтина Васюка нагородили відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани». Також він разом із сином-героєм Костянтином Васюком був нагороджений відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

Костянтин Васюк усе своє життя боровся за незалежність та свободу України і його життя обірвалося у День Незалежності.

У Героя залишилися невтішні дружина, син та дві донечки.

Про час і місце поховання буде додаткове повідомлення.

Калинівська міська рада розділяє біль та горе рідних та близьких загиблого та висловлює щирі співчуття. Схиляємо голови у скорботі, вічна та світла пам'ять Герою, який віддав своє життя за Україну, за її незалежність, за кожного з нас.

Герої не вмирають! Слава Україні! Смерть ворогам!