Калинівський міський голова передав святкові гостинці українським захисникам

Дата: 20.08.2022 08:00

Фото без описуУ день Преображення Господнього, який у народі називають Яблучним Спасом, Калинівський міський голова разом із депутатом міської ради Олександром Носовим відвідали українських захисників та передали їм святкові гостинці та ще один автомобіль від жителів Калинівської громади.

-У таке гарне свято хочеться, щоб наші захисники, які нині перебувають за сотні  кілометрів від рідних, відчули тепло свого дому, нашу любов та підтримку. Тому у свої гостинці жителі нашої громади вклали не лише увесь свій кулінарний талант, а й безмежну любов. Калинівчани подбали, щоб у їх гостинцях були звернення зі словами вдячності до наших захисників. У кожне таке звернення вони вкладали усю свою вдячність та любов, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук.

«Мужні наші Захисники, велика подяка вам за мирне небо. Низький уклін вам та вашим батькам, дружинам, діточкам! Віримо у вас, любимо, чекаємо вдома з Перемогою! Попри всі негаразди все ж буде Україна! Ми на своїй землі, Бог з нами і посеред нас!», - з такими зворушливими та подібними словами звернулися до українських захисників жителі Калинівської громади.

Настоятель храму святого Миколая Чудотворця Вінницько-Тульчинської єпархії ПЦУ, протоієрей Орест Шпак освятив усі дари, які відвезли військовим. У свято Яблучного Спасу не обійшлося без смачних подільських, яблук, грушок, слив, меду та пиріжків із яблуками. А ще українським захисникам передали квашені помідори та огірки, домашній хліб та кукурудзяні хлібці, м'ясні консерви, солодощі  та інші необхідні речі.