Калинівська громада дбає про багатодітні родини вимушених переселенців

Дата: 19.08.2022 11:51

Фото без описуВісімнадцять багатодітних родин, які через повномасштабну війну змушені були залишити власні домівки та переїхати до Калинівської громади, отримали гуманітарну допомогу – речі, які необхідні для облаштування їх побуту. Теплі ковдри, постільну білизну, рушники, посуд, памперси для маленьких діток, а також дитячі суміші привіз у Калинівку волонтер Павло Продан від Olga HermsdorfFreunde DER Ukraine e.V.

-Ми заздалегідь провели опитування та визначили потреби багатодітних родин, які після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів переїхали до Калинівської громади, і завдяки Павлу Продану нам вдалося практично задовольнити всі їх потреби, - розповідає очільниця Територіального центру надання соціальних послуг Наталя Бачинська. – Всі речі ми розвезли по населених пунктах та передали сім’ям, деякі родини вже телефонували нам та дякували за допомогу.

Зв'язок із багатодітними родинами продовжуватиметься й надалі та вирішуватимуться їх нагальні потреби.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису