Стали відомими імена переможців територіального фестивалю «Зорепад»

Дата: 15.08.2022 15:46

Фото без описуСтали відомими імена переможців територіального фестивалю дитячої та юнацької творчості «Зорепад». Цьогорічний фестиваль був присвячений 90 річниці з Дня утворення Вінницької області та проходив під гаслом: «З ювілеєм Вінниччину молодість вітає пісенним «Зорепадом».

-На жаль, через війну в Україні багато наших юних талантів змушені були виїхати за межі України й не змогли взяти участь у конкурсі. Свої творчі доробки на конкурс подали п’ятдесят два учасники. Серед них були й діти-переселенці, які переїхали до Калинівської громади з «гарячих» точок України, - розповідає директорка Центру культури та дозвілля Калинівської міської ради Марія Шелешко. – Відкриттям фестивалю стали Наталія Білоус з Мончинець та Ольга Бурлака з Глинська, які вперше взяли участь у нашому конкурсі та продемонстрували доволі високий рівень виконання.

Головну нагороду – гран-прі фестивалю – здобула відома у громаді виконавиця, активна учасниця художньої самодіяльності – Анастасія Лиса.

У дорослій віковій категорії перше місце виборола Діана Кособуцька з Павлівки.

Перше місце у старшій віковій категорії розділили Дмитро Гуменчук з Калинівки та Ольга Бурлака з Глинська.

У середній віковій категорії переможцями стали Ганна Головащенко, яка виступала від Дитячої музичної школи, Руслана Фінц з Сальника та Олександра Воронко з Черепашинець.

У молодшій віковій категорії перемогли Софія Яремчук з Черепашинець та Ганна Прядун з Писарівки.

У номінації «Ориганальний жанр» журі конкурсу відзначило Ганну Комарець з Лісової Лисіївки.

А у номінації «Інструментальний жанр» кращою була Анастасія Семенова (Дитяча музична школа).

Олександру Гуменчук відзначили у номінації «Академічний спів», Дмитра Мішалкіна – у номінації «Нескорені», а «Надією «Зорепаду» стала Юлія Паламарчук (Дитяча музична школа).

У номінації «Ансамблевий спів» перше місце розділили ансамблі «Камертон» та «Любисток» Дитячої музичної школи. А колектив «Чілі пеперс» з Радівки переміг у номінації «Танцювальні колективи».

Більшість конкурсних номерів учасники фестивалю присвятили Україні, трагічним подіям, які нині відбуваються в державі.