Калинівська громада знову у скорботі. Загинув уродженець Глинська Денис Поліщук

Дата: 12.08.2022 10:44

Фото без описуЩе одна трагічна звістка надійшла у Калинівську громаду. Смертю Героя загинув у боях за Україну уродженець Глинська Денис Поліщук.

Денис Поліщук народився 24 квітня 1994 року у с.Глинську. Навчався у Глинській загальноосвітній школі, був активним учасником художньої самодіяльності, веселим та товариським юнаком.

У квітні 2022 року Дениса Поліщука мобілізували на військову службу. Разом із рідним братом він узяв у руки зброю та став на захист Вітчизни.

За попередньою інформацією поховають Героя 14 серпня у Глинську.

У Дениса залишилися батьки та брат.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним загиблого Героя. Смерть Дениса Поліщука – непоправна втрата для рідних, друзів та всієї громади. Схиляємо голови у поминальній молитві та розділяємо горе родини. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Україні навіки залишиться у наших серцях.