Захищаючи Україну загинув житель Нової Греблі Сергій Байдалюк

Дата: 11.08.2022 13:06

Калинівська громада знову у жалобі. Російські окупанти обірвали молоде життя ще одного жителя Калинівщини, уродженця Нової Греблі Сергія Байдалюка. Двадцятип’ятирічний Герой загинув 5 серпня на Донеччині у наслідок танкового обстрілу.

Народився Сергій Байдалюк 14 травня 1997 року у селі Нова Гребля Калинівського району. Тут пройшло його дитинство та шкільні роки.

Односелеці згадують Сергія як світлу та щиру людину, гарного та вірного товариша, який вмів дарувати людям радість.

Після закінчення школи Сергій навчався на зварювальника у Вінницькому профтехучилищі №5, потім проходив строкову службу.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України юнак щиро вболівав за долю України й, не очікуючи на повістку, добровольцем пішов у військкомат.

Як повідомили побратими Героя, Сергій загинув під час танкового обстрілу, коли кинувся рятувати поранених рашистами однополчан.

У загиблого залишилися мама, брат, наречена, з якою так і не судилося побратися.

Поховають Сергія Байдалюка у смт.Стрижавці. Про дату, місце та час проведення мітингу-реквієму буде додаткове повідомлення.

Калинівська міська рада висловлює щирі співчуття рідним Героя. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас. Хай Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі.