Жителі Калинівської громади отримали гуманітарну допомогу з Америки та Польщі

Дата: 11.08.2022 10:05

Фото без описуЧотири тонни вісімсот кілограмів гуманітарного вантажу надійшли у Калинівську громаду за сприяння волонтерів із міста Теребовля Тернопільської області. Гуманітарну допомогу в Україну передали американська діаспора Церкви Християн Віри Євангелістської та волонтери з Польщі. Це продукти харчування, дитячі ковдри, памперси, засоби гігієни, дитяче харчування.

-Гуманітарна допомога адресна. Для калинівських нацгвардійців американська діаспора передала їжу швидкого приготування, м’ясні консерви, засоби гігієни. Також, за умовами співпраці, продуктові набори отримають сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини. А також самотні люди, які знаходяться на обслуговуванні Територіального центру. Таких у Калинівській громаді нині проживає 262 особи, - розповідає очільниця Територіального центру надання соціальних послуг Наталя Бачинська.

Співпраця із закордонними благодійниками триватиме й надалі. До завершення місяця у Калинівську громаду надійдуть ще 400 продуктових пакунків та засоби гігієни для внутрішньо переміщених сімей з дітьми.