Триває сто шістдесят четвертий день героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню

Дата: 06.08.2022 13:56

російські окупанти продовжують завдавати повітряних та ракетних ударів по військовим та цивільним об'єктам на території України.

На Слобожанському напрямку ворог вів оборонні бойові дії з метою утримання окупованих ліній та недопущення наступ українських підрозділів. Провели дистанційне мінування області.

На Слов'янському напрямку ворог наніс вогневі збитки з артилерії різних типів поблизу Мазанівки, Краснопілля, Суліхівки, Карнаухівки, Вірнопілля.

Ворог проводить наступальну операцію на Донецькому напрямку, зосереджуючи свої основні зусилля на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Використовує атаку та армійську авіацію.

Ворог проводить оборонну операцію на Південнобузькому напрямку. Основні зусилля зосереджені на утримання окупованих областей та нанесенні максимальних втрат підрозділам Сил оборони.

У водах Чорного моря корабельне угруповання ворога продовжує виконувати зазначені завдання. По всій території України залишається загроза ракетних ударів.

Чотири крилаті ракети-носія морського базування готові до використання високоточної зброї.

На ранок 6 серпня у Калинівській громаді залишається 1181 переселенець, серед них 418 дітей.

За інформацією ВСП «Калинівський відділ ДУ «Вінницький центр контролю та профілактики хвороб» МОЗ України, на 7 годину ранку 6 серпня показник вимірювання гамма-фону перебуває в межах допустимої норми – 0,14 МкЗ/год. Вода, яка подається у Калинівку, також придатна для використання.

Калинівський міський голова Василь Поліщук