У лікарні в Калинівці ремонтують приміщення моргу
У Калинівській центральній районній лікарні триває ремонт приміщення моргу. Майстри-будівельники вже демонтували стару покрівлю та покрили будівлю новою металочерепицею, облаштували водовідведення, зробили обмостку та незабаром розпочнуть ремонт фасаду. А завершальним етапом ремонтних робіт буде заміна дверей.
-Приміщення моргу побудували ще в шістдесятих роках. Воно давно потребувало ремонту. Усередині ми розпочали ремонт ще торік, а у нинішньому році запланували перекрити приміщення та провести зовнішні ремонтні роботи, - каже директор Калинівської центральної районної лікарні Владислав Головащенко. – Міська рада виділила нам кошти на будівельні матеріали, а ремонтні роботи проводимо господарським методом.
Окрім ремонту приміщення моргу у районній лікарні розпочали ремонтувати ґанок приміщення харчоблока, також тут планують відремонтувати фасад. А ще, облаштовують територію лікарні.
-В Україні тривають бойові дії, але ми віримо в перемогу і віримо в наше гарне мирне майбуття. А тому повинні докласти усіх зусиль, щоб створити належні умови та надавати якісні послуги у нашому медичному закладі. На жаль, в умовах війни ми не можемо реалізувати усі плани, які мали покращити інфраструктуру нашої громади, але і сьогодні вишукуємо можливість, щоб змінювати нашу громаду, покращувати життя наших людей і тих переселенців, які змушені були залишити свої домівки та переїхати у наші села та місто, - каже Калинівський міський голова Василь Поліщук.