Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Калинівської міської ради
Третього серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Калинівської міської ради на якому розглянули важливі для життєдіяльності громади питання. Серед основних питань – завершення робіт з ремонту та облаштування укриттів в навчальних закладах та закладах дошкільної освіти. Члени виконавчого комітету спрямували кошти на закупівлю біотуалетів, які встановлять в укриттях.
Вже традиційно в черговий раз з бюджету Калинівської громади виділили кошти для фінансової допомоги українським військовим. Цього разу на потреби захисників перерахують 450 тисяч гривень.
Також фінансову допомогу отримають водоканал та інші комунальні підприємства, які мають фінансові проблеми через велику заборгованість населення.